COLOP e-mark pro účetní

COLOP e-mark pro účetní a daňové poradce

Účetní, daňoví poradci, finanční poradci nebo auditoři. Všichni používají razítka, pro mnoho z nich je důležité, jak zapůsobí na klienty. S COLOP e-mark už razítka potřebovat nebudete a na klienty uděláte dojem!

Razítko už potřebovat nebudete.

Kolikrát denně použije účetní či finanční poradce razítko? Více než desetkrát a nepoužívá jen jedno. Bylo by skvělé, kdyby existoval jeden nástroj, který zvládne všechny otisky. Existuje! Je to COLOP e-mark.

Je stejně rychlý jako klasická razítka, navíc tiskne ve vyšší kvalitě a plně barevně. Je stejně mobilní a lze jej používat v offline módu. Práce s ním je zábava a na klienty dělá rozhodně větší dojem než razítka, na která jsou běžně zvyklí.

COLOP e-mark tisk QR kódu
QR a čárové kódy.

Aplikace COLOP e-mark obsahuje generátor čárových a QR kódů. Vzhledem ke stále rostoucí popularitě zjednodušených plateb pomocí QR kódů nalezne e-mark využití okamžitě.

Do aplikace jednoduše zadáte platební pokyny nebo i telefon, mail či odkaz na web. Automaticky se změní kód, který následně už jen vytisknete. Vše zabere nanejvýš minutu a vytvořené kódy si lze uložit přímo do zařízení. Příště tak už nebude muset nic tvořit a tisk vám zabere jen několik vteřin.

Propagační materiály.

Pojišťovny a banky posílají minimálně svým nejdůležitějším klientům různá přání originální potisk je poměrně drahý a lze jen těžko personalizovat na míru jednotlivým příjemcům. S COLOP e-mark to problém není. Za minutu navrhnete otisk a následně stačí jen měnit jméno.

Nejen přání, ale například i obálky snadno opatříte logem, názvem společnosti nebo třeba i osobním vzkazem či interním vtipem, kterým zákazníka více než potěšíte.

Nekonečně dalších možností.

S e-markem vám v cestě nestojí nic a nemusíte ho používat jen v kanceláři. Využijete ho kdekoli a kdykoli. Je totiž plně mobilní a funguje i v režimu offline. Brát si ho tak můžete i na schůzky s partnery mimo vaši firmu.

Práce s COLOP e-mark je jednoduchá, rychlá a také zábavná. Stane se vaším každodenním společníkem a neocenitelným pomocníkem.

Proč COLOP e-mark?
Možná vás také napadlo, že veškerou personalizaci můžete dělat i jinak.
Samolepky s logem, stuhy vyrobené na míru, psát kartičky ručně, …
Toto všechno určitě dělat můžete a možná už děláte. S COLOP e-mark ale zvládnete všechno s jedním zařízením, kdykoli můžete měnit design otisku a ušetříte.

Poradíme vám.
Řekněte nám, v jakém oboru podnikáte, a my pro vás rádi na míru připravíme návrh, jak COLOP e-mark využít.
Budete-li si to přát, vypočítáme vám i kalkulaci, jak moc s e-markem ušetříte.

Zbytečné maličkosti.
Říkáte si, že vše výše uvedené jsou zbytečné drobnosti? Nejsou.
Zanechte otisk nejen na papíře, ale i v paměti zákazníků a partnerů. 

Objednejte e-mark nyní.

Stojí 7 760 Kč bez DPH. Dostanete puzdro zdarma.

Poštovné platíme my!