Skip to content
COLOP e-mark pro svatební salony

COLOP e-mark pro svatební agentury

Svatební agentury a salony jsou místem, kde se z mlhavých představ budoucích novomanželů rýsují reálnější kontury jednoho z nejšťastnějších dní v životě. 

Svatební oznámení

Co dát na svatební oznámení, aby se líbilo všem? „Přece nebudu posílat kolegům růžové holubičky…“ Je to zapeklitý úkol, ale s COLOP e-mark je řešení jednoduché. Prostě si navrhnete více variant a pak je přenesete na oznámení. Můžete mít jednu variantu pro rodinu, jednu pro přátele, jednu pro kolegy, nebo třeba každému hostovi na míru jeho vlastní.

Nejen že tím zaujmete, ale také ušetříte. Klienti vašeho svatebního salonu jistě ocení levnější, ale stále stejně efektní variantu oznámení. A nejen oznámení, ale třeba i obálky – potisknete každý savý materiál. Předběhněte konkurenci a nabízejte něco navíc.

Stuhy

Potisknout stuhy nebo šerpy stojí poměrně dost peněz. COLOP e-mark během pár minut toto zvládne také a jeden otisk stojí pouhých 19 haléřů. Otisk na stuhách drží skvěle a po vyprání zmizí. Materiál tak můžete používat znova a znova.

Otisky můžete přenášet na každý savý materiál, tedy i na dřevo. Potisknout tak můžete například i dřevěné střenky příborů a cokoli dalšího vás napadne.