COLOP e-mark pro svatební salony

COLOP e-mark pro svatební agentury

Svatební agentury a salony jsou místem, kde se z mlhavých představ budoucích novomanželů rýsují reálnější kontury jednoho z nejšťastnějších dní v životě. Není jednoduché svatebčanům vyhovět ve všem, ale jak skvělé by bylo je překvapit něčím jiným, novým, originálním. V tom může pomoct COLOP e-mark.

Svatební oznámení

Co dát na svatební oznámení, aby se líbilo všem? „Přece nebudu posílat kolegům růžové holubičky…“ Je to zapeklitý úkol, ale s COLOP e-mark je řešení jednoduché. Prostě si navrhnete více variant a pak je přenesete na oznámení. Můžete mít jednu variantu pro rodinu, jednu pro přátele, jednu pro kolegy, nebo třeba každému hostovi na míru jeho vlastní.

Nejen že tím zaujmete, ale také ušetříte. Klienti vašeho svatebního salonu jistě ocení levnější, ale stále stejně efektní variantu oznámení. A nejen oznámení, ale třeba i obálky – potisknete každý savý materiál. Předběhněte konkurenci a nabízejte něco navíc.

Stuhy

Potisknout stuhy nebo šerpy stojí poměrně dost peněz. COLOP e-mark během pár minut toto zvládne také a jeden otisk stojí pouhých 19 haléřů. Otisk na stuhách drží skvěle a po vyprání zmizí. Materiál tak můžete používat znova a znova.

Otisky můžete přenášet na každý savý materiál, tedy i na dřevo. Potisknout tak můžete například i dřevěné střenky příborů a cokoli dalšího vás napadne.

Zasedací pořádek

Máte na svatbě určený zasedací pořádek? S COLOP e-mark snadno a velmi rychle potisknete kartičky jmény a můžete přidat i osobní vzkaz. Pro každého hosta jiný a jedinečný. Nebo můžete jít ještě dál.

Co takhle použít místo kartiček ubrousky? Není problém. Tisknout můžete i na textil. Otisk na něm drží dobře a po vyprání zmizí. Takže nemusíte na každou akci kupovat nové ubrousky. Dovolit si můžete potisknout i přímo ubrusy a nezničíte je. Před další akcí je jednoduše vyperete a můžete použít znovu. S novým logem, vzkazem, jménem.

COLOP e-mark - zasedací pořádek svatba
Nekonečně dalších možností

S e-markem vám v cestě nestojí nic a nemusíte ho používat jen na svatbě. Využijete ho i při propagaci vaší agentury či salonu samotného. Můžete dát naplno propuknout vaší fantazii. Pozvánky, obálky, přání, kalendáře, krabice, dokumenty, reklamní předměty, to všechno a mnohem více můžete označit.

Poradíme vám!

Řekněte nám, v jakém oboru podnikáte, a my pro vás rádi na míru připravíme návrh, jak COLOP e-mark využít. Budete-li si to přát, vypočítáme vám i kalkulaci, jak moc s e-markem ušetříte.

Proč COLOP e-mark?

Možná vás také napadlo, že veškerou personalizaci můžete dělat i jinak. Samolepky s logem, stuhy vyrobené na míru, psát kartičky ručně, … Toto všechno určitě dělat můžete a možná už děláte. S COLOP e-mark ale zvládnete všechno s jedním zařízením, kdykoli můžete měnit design otisku a ušetříte.

Zbytečné maličkosti?

Říkáte si, že vše výše uvedené jsou zbytečné drobnosti? Nejsou.
 Na maličkostech záleží. Vtiskněte se do paměti svých hostů navždy.

Objednejte e-mark nyní.

Stojí 7 760 Kč bez DPH. Dostanete puzdro zdarma.

Poštovné platíme my!