Skip to content

Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy příspěvková oganizace

 

“COLOP e-mark bych doporučil. Myslím si, že je to dobrá věc. Usnadnil nám práci, jsme nadšeni a v podstatě si tady s ním všichni dodnes hrají.”

Miloš Maděránek – učitel odborného výcviku

 

Ing. Martin Srb Ph.D. - I. viceprezident Českého červeného kříže

Naším problémem bylo malosériové označování propagačních předmětů a jejich balení. Jako nezisková organizace dáváme malý počet propagačních předmětů, které jsou často specifické (např. zdravotnické pomůcky). Jejich profesionální potisk byl neekonomický, což vyřešilo použití COLOP e-mark.

E-mark se nám vyplatí i finančně – např. vtištění věnování do knih pro VIP partnery ze samosprávy by pro nás bylo bez něj ekonomicky nereálné. Celkově jsme velmi spokojeni.

 

Gymnázium, Střední odborná škola, Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou

 

 

“COLOP e-mark předčil naše očekávání. Je to novinka, se kterou se naší žáci setkávají a rádi s ní dělají.”

 

Soňa Poupětová –  vedoucí učitelka na SOŠ a VOŠ

Vladimír Šebesta - Zámecké sklepy Strážnice

Hledal jsem možnost jak vyřešit ruční značení kartonů s vínem. Dříve jsme název odrůdy vyplňovali fixou, což nebylo vždy čitelné. Hledal jsem tak poměrně dlouho nějaké řešení. 

Narazil jsem na průmyslové tiskárny, které jsou ale poměrně velké a hlavně hodně drahé. COLOP e-mark se ukázal jako ideální řešení problému. Funguje, jak má. Jsme moc spokojení.

Eva Hartová - Pojišťovací Kancelář

Některé pojistné smlouvy se uzavírají zaplacením. Někdy si klient datum úhrady neuvědomí a zaplatí nedopatřením později a pak není pojištěn.

Ne však, když jim červeně vytisknu upozornění přímo na smlouvu s pomocí COLOP e-mark. Mám tak jistotu, že klient nezapomene. Svůj účel plní skvěle a navíc tisk s ním není jen efektivní, ale i efektní.

Michal Bergl - Na ostří nože

Brousím nože, které následně balím do kartonových přířezů. Hledal jsem způsob, jak bych tyto kartony potiskl. Výroba v papírně na zakázku je nákladná a musí se objednat velké množství. Pro moji potřebu je COLOP e-mark naprosto ideální.

 Svůj účel plní, a tak jsem s ním spokojený. Navíc ho občas použiju i jako razítko a nejenom pro potisk papíru, ale někdy i dřeva,  takže vlastně plní funkci hned dvou přístrojů.

Eva Nováková - Vonela.cz

Dříve jsme si objednávali samolepky, které jsme na krabičky lepili. 

Zde vycházela jedna malá samolepka v průměru 4cm cca na 3kc vešlo se na ni sotva naše logo. Tak jsme nechali vyrobit alespoň kulaté razítko s poděkováním za nákup. To by bylo fajn, ale bylo za prvé černobílé a za druhé ne vždy se krásně obtisklo na krabici. 

Tak jsme hledali nějaké řešení. Různé potisky krabic atd. Vše bylo však celkem nákladné. Pak jednou večer na přítele vyskočila Vaše firma a tiskárna na FB. 

No co Vám budu povídat. Byli jsme úplně nadšení. Prvotní investice a součet nákladů na tisk byla ve finále mizivá. Tak jsme ještě večer objednali. Hned další den už jsme tiskli. 

Prostě bomba. Nejdříve jsme začali pouze nápisem z boku krabice. Pak jsme přidali i jména na krabici, aby to bylo více osobní. Mě jako ženské se skvěle s tiskárnou pracuje. 

Parádně padne do ruky, aplikace je super přehledná a jsem překvapená, že i když jsem už natiskla bezmála 1000ks krabic dopředu, tak stále zbývá 40% náplně. 

Ohlasy jsem neskutečné. Psalo a volalo mi plno zákaznic, že je to moc potěšilo a nejen díky potisku si opět objednají.

Máte i vy zkušenost s COLOP e-mark? Napište nám!