Skip to content

Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy příspěvková oganizace

 

“COLOP e-mark bych doporučil. Myslím si, že je to dobrá věc. Usnadnil nám práci, jsme nadšeni a v podstatě si tady s ním všichni dodnes hrají.”

Miloš Maděránek – učitel odborného výcviku

 

Ing. Martin Srb Ph.D. - I. viceprezident Českého červeného kříže

Naším problémem bylo malosériové označování propagačních předmětů a jejich balení. Jako nezisková organizace dáváme malý počet propagačních předmětů, které jsou často specifické (např. zdravotnické pomůcky). Jejich profesionální potisk byl neekonomický, což vyřešilo použití COLOP e-mark.

E-mark se nám vyplatí i finančně – např. vtištění věnování do knih pro VIP partnery ze samosprávy by pro nás bylo bez něj ekonomicky nereálné. Celkově jsme velmi spokojeni.

 

Gymnázium, Střední odborná škola, Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou

 

 

“COLOP e-mark předčil naše očekávání. Je to novinka, se kterou se naší žáci setkávají a rádi s ní dělají.”

 

Soňa Poupětová –  vedoucí učitelka na SOŠ a VOŠ

Vladimír Šebesta - Zámecké sklepy Strážnice

Hledal jsem možnost jak vyřešit ruční značení kartonů s vínem. Dříve jsme název odrůdy vyplňovali fixou, což nebylo vždy čitelné. Hledal jsem tak poměrně dlouho nějaké řešení. 

Narazil jsem na průmyslové tiskárny, které jsou ale poměrně velké a hlavně hodně drahé. COLOP e-mark se ukázal jako ideální řešení problému. Funguje, jak má. Jsme moc spokojení.

Eva Hartová - Pojišťovací Kancelář

Některé pojistné smlouvy se uzavírají zaplacením. Někdy si klient datum úhrady neuvědomí a zaplatí nedopatřením později a pak není pojištěn.

Ne však, když jim červeně vytisknu upozornění přímo na smlouvu s pomocí COLOP e-mark. Mám tak jistotu, že klient nezapomene. Svůj účel plní skvěle a navíc tisk s ním není jen efektivní, ale i efektní.

Michal Bergl - Na ostří nože

Brousím nože, které následně balím do kartonových přířezů. Hledal jsem způsob, jak bych tyto kartony potiskl. Výroba v papírně na zakázku je nákladná a musí se objednat velké množství. Pro moji potřebu je COLOP e-mark naprosto ideální.

 Svůj účel plní, a tak jsem s ním spokojený. Navíc ho občas použiju i jako razítko a nejenom pro potisk papíru, ale někdy i dřeva,  takže vlastně plní funkci hned dvou přístrojů.

Máte i vy zkušenost s COLOP e-mark? Napište nám!