Skip to content

Mobilní tiskárna pro kreativní duše.

Co je  e-mark create?

 

Ruční mobilní tiskárna pro kreativní použití – tvoření a vyrábění, možnost uplatnit osobní vkus a šikovnost, ozvláštnit oslavy a tak dále.

Jen si to promyslete a vytiskněte. Nezáleží na tom kde jste.

Barevné otisky, vytvořené pouhým klepnutím prstu, přemění jakýkoliv obyčejný povrch nebo předmět na něco mimořádného a velmi osobního

Snadno se vám povede překvapit zákazníky, rodinu nebo přátele – stačí přidát kreativní otisky tam, kde by je neočekávali. Vytvořte WOW efekt a vykouzlete jim na tváři úsměv.

Každý otisk může být až 15 cm dlouhý. Na výšku pak 1,5 cm.

Podívejte se na video, 
ať neztrácíte zbytečně čas.

Co e-mark create dokáže?

Vytvořte si svůj vlastní otisk pouhým kliknutím v bezplatné aplikaci, odešlete do e-marku přes Wi-Fi (e-mark ji má vlastní, nepotřebujete internet) a okamžitě vytisknete své vlastní umělecké dílo na různé materiály. 

Ozdobte stoly na večírku a akci, přizpůsobte dárkové balení, označte své osobní věci, vytvořte jedinečné kousky … jen nechte svou kreativitu zazářit!

Jak to funguje?

Na jednu cartridge vytisknete 5000 dokonalých otisků. Jeden vás vyjde na 23 haléřů včetně DPH. Takže levněji už to nejde.  

Create můžete mít všude sebou, potřebujete jen chytrý telefon, díky kterému ho ovládnete.

Je na baterii a nabíječku od nás samozřejmě  dostanete, ale vydrží přes pět hodin plného provozu. 

Fakt?

Fakt.

 Jo, víme to, je to trochu dražší, ale je to budoucnost. Roky vývoje a investic. 

 
Má unikátní vlastnosti. A vyrobila ho společnost COLOP, která 40 let vede na trhu s klasickými razítky. V Česku zaměstnává okolo 200 lidí. 
 

Objevte kouzlo e-marku create.

 Unikátní vlastnosti.

Objevte speciální funkce e-marku create.

icon-multicolour

Barevný tisk.

Ne pouze v jedné, dvou nebo třech barvách – tiskněte v jakékoli barevné kombinaci ve vysokém rozlišení jednoduchým postranním pohybem doleva nebo doprava. Tímto způsobem snadno vytiskněte obrázky, loga nebo jiné grafické prvky.

icon-portable

Přesnosný a mobilní.

Vezměte si e-mark create s sebou, ať jedete kamkoliv. Dokonce se vejde do malé kabelky a lze jej provozovat bez přístupu k další infrastruktuře, jako je místní síť, připojení k internetu nebo zásuvka.

icon-surfaces

Tiskne na mnoho povrchů.

Na rozdíl od běžné tiskárny je COLOP e-mark schopný tisknout na téměř každý savý povrch, jako je papír, karton, dřevo, textil, korek a mnoho dalších. Díky tomu je zařízení velmi flexibilní.

icon-freesoftware

Aplikace zdarma.

Užijte si aplikaci pro iOS a Android s mnoha předinstalovanými šablonami. Vytvořte si vlastní návrhy nebo přizpůsobte šablony pro různé příležitosti a aplikace.

icon-accessories

Bohaté příslušenství.

Náš sortiment příslušenství zvyšuje flexibilitu používání na maximum. Nabízíme stuhy pro výrobu dárků a dekorací, náramky, které lze přizpůsobit pro vaši akci, nekonečné štítky se speciálním povrchem, které zajistí otisk a zabrání  poškrábání a další. 

 
icon-seconds

Vytvoří a tiskne během sekundy.

Navrhněte své individuální umělecké dílo pomocí prstů nebo vyberte jednu z mnoha různých předdefinovaných šablon, odesílejte a tiskněte  během vteřiny.

Recenze e-mark create:

 

Jak vypadá aplikace?

Je jednoduchá. Je intuitivní. Je v češtině a podporuje český jazyk.

E-mark create spuštění.

 

Proces spuštění e-mark create je snadný | Postupujte podle níže uvedených kroků. 

Než začnete, ujistěte se, že máte průvodce rychlým nastavením (vždy součást balení), protože obsahuje vaše přístupová data pro e-mark create (SSID a heslo).

Pokud jste ztratili průvodce nastavením, nebojte se, můžete obnovit své SSID a heslo provedením prvního potisku pomocí e-marku create, která obsahuje požadované informace.

Začínáme!

Nastavení zařízení

Stačí zapnout a správně vložit cartridge.

iOS

Nastavení aplikace

Stáhněte si aplikaci v App store.

Aplikace pro  iOS 11 a vyšší.

Android

Nastavení aplikace

Stáhměze si aplikaci v PlayStore.

Aplikace podporuje Android 5.0 a vyšší.