COLOP e-mark

COLOP e-mark pro cestovní kanceláře

Lidé, kteří vcházejí do cestovní agentury jsou většinou už rozhodnutí, jaký zájezd si chtějí koupit. I tak je ale důležité je zaujmout, aby se příští rok opět vrátili k vašim dveřím a otevírali je s nadšeným očekáváním. Jak? COLOP e-mark s tím umí pomoci!

Přání hezké dovolené

Zákazníci si vybrali zájezd a všechny potřebné dokumenty jste vyřídili. Teď je čas se s nimi rozloučit. Běžně asi podáváte ruku a přejete hezkou dovolenou. Zákazníci odcházejí spokojení, ale odcházejí ohromení? Právě to je ten rozdíl, který z náhodného zákazníka dělá zákazníka pravidelného.

Jak by to mohlo vypadat s COLOP e-mark? Vyřídíte vše potřebné a nakonec před zraky zákazníků vytisknete přání hezkého letu přímo na dokumenty nebo na speciálně připravenou kartičku. S jejich jménem a cílovou destinací. Otisk nastavíte velice rychle a použitím moderního nástroje ohromíte každého.

COLOP e-mark pro cestovní kanceláře
COLOP e-mark tisk QR kódu
QR a čárové kódy

Používáte na dokumentech čárové kódy? I s tím vám může pomoci COLOP e-mark. Ještě více možností vám otevírá možnost tisku QR kódu. Ano COLOP e-mark má ve své aplikaci generátor QR a čárových kódů. Stačí zadat číslo, telefon, webovou adresu, mail a aplikace kód automaticky upraví. Pak stačí jen tisknout.

Napadlo vás například místo klasických katalogů používat jednoduché kartičky s odkazem a QR kódem vedoucím na web se všemi informacemi? Moderní a ekologické řešení, kterým získáte u zákazníků kladné body. Podobně můžete vyřešit i informační materiály, které dáváte zákazníkům ke každému zakoupenému zájezdu.

Propagační materiály

Určitě používáte mnoho obálek či šanonů. Potisknout takové věci vaším logem je poměrně nákladná záležitost. A s každou další variací je to dražší a dražší. Pokud tedy nepoužíváte COLOP e-mark.

Díky COLOP e-mark můžete všechny tyto záležitosti vyřešit rychle a jednoduše a na jednotlivé dokumenty, šanony, obálky a další můžete volit speciální design. Fantazii se meze opravdu nekladou. Navíc můžete nahradit všechna dosud používaná klasická razítka moderním řešením.

 
Nekonečně dalších možností

S e-markem vám v cestě nestojí nic a nemusíte ho používat jen v kanceláři. Využijete ho kdekoli a kdykoli. Je totiž plně mobilní a funguje i v režimu offline. Brát si ho tak můžete i na schůzky s partnery mimo vaši firmu.

Práce s COLOP e-mark je jednoduchá, rychlá a také zábavná. Stane se vaším každodenním společníkem a pomocníkem.

 

Zbytečné maličkosti?

Říkáte si, že vše výše uvedené jsou zbytečné drobnosti? Možná ano, ale na maličkostech záleží. Vtiskněte se do paměti svých zákazníků navždy.

Proč COLOP e-mark?

Možná vás také napadlo, že veškerou personalizaci můžete dělat i jinak. Samolepky s logem, stuhy vyrobené na míru, psát kartičky ručně, … Toto všechno určitě dělat můžete a možná už děláte. S COLOP e-mark ale zvládnete všechno s jedním zařízením, kdykoli můžete měnit design otisku a ušetříte.

Poradíme vám!

Řekněte nám, v jakém oboru podnikáte, a my pro vás rádi na míru připravíme návrh, jak COLOP e-mark využít. Budete-li si to přát, vypočítáme vám i kalkulaci, jak moc s e-markem ušetříte.

Objednejte e-mark nyní.

Stojí 7 760 Kč bez DPH. Dostanete pouzdro zdarma.

Poštovné platíme my!